Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co wybrać?


SebeXTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym komputrem, i takie coś wyczaiłem:

 

Procesor: Intel CORE I5 2500K VS. Intel CORE I5-3470 (dylemat)

Płyta główna: ASRock Z77 Pro3

Karta graficzna: XFX Radeon HD 7850 1GB Core Edition

Pamięć RAM: Corsair 8GB 133y3MHz

Dysk twardy: Western Digital WD5000AUDX 500GB

Zasilacz: Corsair CX600 V2

Napęd: LiteON iHAS124

 

Do tego buda Aerocool CyborgX (Lecz na to cacuszko jeszcze muszę troche dołożyć)

 

I u moje pytania:

 

Czy coś tu da radę zmienić na lepsze? Budżet to ok. 2700 zł (bez budy)

 

Czy na takim sprzęcie pociągne w najnowsze gry na FullHD na wysokich detalach?

skrillexh.png
Opublikowano

2500k + Macho i jedziesz.

 

Tej budy nie bierz. Lepiej sprawdzi się HAF912/922

 

A mógłbyś uzasadnić czemu jej nie brać?

A i jak możesz to podaj inne budy które się lepiej sprawdzą, a ta co podałeś tak średnio mi się podoba

skrillexh.png
Opublikowano

Ale wciąż nie wiem czemu odradzasz tej obudowy, z czym ona jest taka "zła"?

 

Tak wiem... nie kierować się wyglądem, ale Aerocool raczej zna się na obudowach i byle czegoś nie zrobiła

skrillexh.png
Opublikowano

Tylko do 2500k plyta asrock p67 pro3 b3. Z77 jest do ivy bridge, czyli do takiego i5 3470.

Pozatym grafike wez od sapphire, lepiej sie kreci. Zasilacz mozesz wziasc OCZ ZS 650W, wyjdzie troche taniej. Ramu nie potrzeba ci korsarza, starczy dobry goodram albo kingston.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Dobra przyznaje się, cośtym z aerocool mi się poj****ło.

 

A taka buda: Fractal Design Define r4? czy lepsza Arc midi?

 

Przyznaje się, prawie w ogóle się nie znam na tym

skrillexh.png
Opublikowano

(Moja boska reakcja :>)

 

Odnośnie podkręcania, nigdy tego nie robiłem i nie miałem z tym do czynienia, ale słyszałem że to nie takie trudne

skrillexh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...